Zobacz wszystkie nasze realizacje

Projekt i wycena

Współpracujemy z projektantami, aby Twoje wymarzone wnętrze stało się rzeczywistością. W trakcie wyceny projektu jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem. Często spotykamy się twarzą w twarz, by doszlifować pierwotną koncepcję. Zależy nam, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę, która spełni Twoje oczekiwania.

Pomiar

Nasi fachowcy zbierają potrzebne dane przed rozpoczęciem pracy. Osobiście oglądamy pomieszczenia, przywiązując wagę do szczegółów, aby zapobiec ewentualnym niedociągnięciom i problemom w przyszłości. Gdy dokładne pomiary są już gotowe, przechodzimy do kolejnego kroku.

Produkcja

W naszej manufakturze rusza produkcja – działamy z drewnem, stalą i szkłem. W ten wieloetapowy proces zaangażowani są nasi najlepsi specjaliści. Surowce obrabiane są przez stolarzy, malarzy i tapicerów. Drewniane meble, schody czy elewacje wykonujemy z własnej tarcicy. Nasza linia produkcyjna oferuje też elementy metalowe oraz szklane. Szeroki zakres możliwości produkcyjnych sprawia, że żaden projekt nie jest nam straszny. Podejmujemy się coraz to nowszych i odważniejszych wyzwań.

Montaż

Profesjonaliści montują wszystkie elementy mebli bezpośrednio na miejscu. Dzięki temu nie musisz przejmować się noszeniem ciężkich kartonów czy skręcaniem szaf. Zapewniamy wygodne rozwiązania i skupiamy się na bezproblemowym podejściu do klienta na każdym etapie wykonywania usług. Zajmujemy się montażem schodów i balustrad, mebli wolnostojących oraz zabudowanych, całych kuchni i łazienek – wszystko wedle projektu!

Realizacje

Zaufały nam już dziesiątki klientów indywidualnych i projektantów. Napisz do nas lub zadzwoń, a wspólnie ustalimy szczegóły realizacji Twojego projektu!

Realizacje

Nie zwlekaj zapytaj już dziś!