Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską manufakturą mebli loftowych. Stawiamy na surowy industrialny styl. Nie koncentrujemy się na konkretnej klasie produktów, lecz wytwarzamy meble i elementy wykończenia wnętrz w surowej przemysłowej stylistyce. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn stolarskich i wysokiej jakości surowców wykonujemy meble, trwałe i piękne, ponieważ wiemy że zakup mebli to inwestycja na lata.

Maksym
CEO
tel: +48 662 594 387
e- mail: b2b@loftmeble.com.pl

Loft Meble na osi czasu

1989
1995
2006
2015
2019
2023
Z pasji do stylowych wnętrz i ręcznie wykonanych mebli powstają podwaliny firmy Loft Meble w Swarzędzu koło Poznania.
Po latach lokalnej sprzedaży, polski rynek zaczyna coraz wyraźniej reagować na elegancję, dystrybucja rozrasta się na cały kraj, a produkcja wre.
W sieci pojawiają się pierwsze strony internetowe, przeprowadzamy profesjonalne sesje mebli, a pierwotne smartfony dzwonią nieprzerwanie.
Rodzinny biznes osiąga pierwsze szczeble dojrzałości, a tożsamość firmy definiuje się. Od tej pory surowy, industrialny styl jest sercem tłoczącym krew tego organizmu.
Przejęcie firmy przez nowe pokolenie i restrukturyzacja manufaktury.
Nasza marka wciąż rozwija się, by podbijać nieznane lądy. Znajdziecie nas w mediach społecznościowych, w naszym showroomie, a nawet poza granicami naszego kraju.

Najczęściej zadawane pytania

Nasze meble możesz zamówić na dwa sposoby: poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny z naszym doradcą lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Pamiętaj jednak, że samo przesłanie formularza nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia! Po otrzymaniu zapytania wyślemy do Ciebie wycenę i kwotę zaliczki do opłacenia, która będzie stanowić potwierdzenie zamówienia.

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 4-5 tygodni (w zależności od
zapotrzebowania). W niektórych sytuacjach może zdarzyć się, że czas ten ulegnie
wydłużeniu lub skróceniu.

W naszym katalogu znajdziesz szeroką ofertę mebli i elementów wykończeniowych. Produkujemy nie tylko stoły, krzesła czy inne meble w stylu industrialnym, ale też schody, balustrady, podłogi, meble tapicerowane i szklane oraz meble łazienkowe. Dodatkowo zajmujemy się realizacją kuchni i łazienek. Sprawdź nasz katalog i napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

W celu poznania szczegółów oferty Loft Meble zachęcamy do telefonicznego kontaktu z
naszym doradcą (nr tel. 724 055 801). Możesz także skontaktować się z nami w
wiadomości prywatnej na Facebooku.

W Loft Meble realizujemy zarówno własne projekty, jak i indywidualne pomysły klientów.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu poznania szczegółów.