O NAS

Jak to się zaczęło?

Jesteśmy rodzinną firmą z długoletnią tradycją. Nasza przygoda z tworzeniem mebli drewnianych rozpoczęła się już w 1989 roku. Każdy egzemplarz przybliżał nas do wypracowania jak najlepszej i najkorzystniejszej metody produkcji. Każdy zadowolony klient świadczył o tym, że dobrze realizujemy naszą misję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu obecnie jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości meble z naturalnego drewna, które cechuje trwałość i elegancja. Posiadanie własnej hurtowni tarcicy usprawnia proces wytwórczy, dzięki czemu nasze meble są dostępne w bardzo korzystnych cenach.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Jak sama nazwa wskazuje, oferta manufaktury Loft Meble skupia się na produkcji mebli w stylu loftowym. Oznacza to, że w każdym egzemplarzu dominują drewno industrialne oraz stal. W tym wyjątkowym, minimalistycznym klimacie tworzymy: stoły, stoliki kawowe, szafki RTV, konsole oraz szafki pod umywalkę. Z nami możesz odmienić swoje wnętrze, dodając mu nowoczesnego charakteru!

Jak produkujemy nasze meble?

Proces produkcji naszych mebli rozpoczyna się już na etapie poszukiwania odpowiedniego drzewa. Używane przez nas drewno dębowe musi pochodzić z drzew, które rosły co najmniej 120 lat. W następnej kolejności zostaje ono pocięte na deski i poddane procesowi suszenia, dopóki nie osiągnie 8% wilgotności. Tak przygotowany materiał trafia do naszej pracowni, gdzie pod czujnym okiem i sprawną dłonią naszych profesjonalistów zmienia się w Twój wymarzony mebel!

Jestem Maksymilian Garstkiewicz, w firmie zajmuję się obsługą klienta. Towarzyszę klientowi podczas całego procesu od zamówienia do dostawy.

Tel: 724 055 801 

E-mail: kontakt@loftmeble.com.pl

Jestem Maksym Majchrzak, tematem drewna zajmuję się od ponad 6 lat. Na co dzień zajmuję się tworzeniem przedmiotów unikatowych i eleganckich.
Jeśli masz pytania, chętnie odpowiem.

Tel: 662 594 387

E-mail: b2b@loftmeble.com.pl